Новинка

Казан чавунний узбецький (наманганський) 225 л Davr Metall з круглим дном
23 500 ₴
- В наявності
- Код: 523720965
+380 (67) 347-64-40
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Казан чавунний узбецький (наманганський) 225 л Davr Metall з круглим дном

Саме цю модель часто купують для ресторану чи кафе, військові та волонтери, адже приготувати смачну їжу на велику кількість людей можна за допомогою наманганського казана на 225 л.
Завдяки чавунним товстим стінкам їжа плавно нагрівається, швидко готується та не пристає до стінок
Разом з нею ми рекомендуємо за доступною ціною замовити таган (триніжник), шумівку, традиційний ополоник.
Посуд із Намангану славиться тим, що він:
- надзвичайно довговічний та міцний – ці казани практично неможливо пошкодити, а служать вони без проблем десятки років;
- повністю безпечний для здоров'я людини – чавун не вступає в реакцію з їжею та не виділяє токсичних речовин;
- має природні антипригарні властивості – завдяки пористості, метал при багаторазовому застосуванні вбирає масло та жир, після чого на поверхні виробу утворюється природна плівка, яка виключає пригоряння.
Характеристики:
- Виробник: DM (Узбекистан)
- Матеріал: Чавун
- Товщина стінок: 8-9 мм.
- Висота: 400 мм.
- Діаметр внутрішній: 1040 мм.
- Кришка: Алюмінієва
- Гарантія: 1 рік
- Наявність кришки: без кришки
- Вес: 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Висота | 400 мм |
| Кришка | Немає |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
| Товщина дна казана | 9 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Є |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 500 ₴

