
Казан афганський полірований 50 л Rashko Baba
8 200 ₴
- В наявності
- Код: 0745314150051
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський полірований 50 л Rashko Baba»
Казан афганський полірований 50 л Rashko Baba
Хочете в польових умовах за півгодини приготувати найжорсткіше м'ясо? Тоді поспішайте купити в нашому інтернет-магазині афганський казан полірований, який призначений для експлуатації на відкритому вогні або вугіллі. Завдяки гладким, відполірованим до дзеркального блиску стінкам, його легко відмивати від кіптяви навіть холодною водою без миючого засобу. Секрет швидкого приготування – товсті стінки (від 6 до 12 мм) та масивна кришка з гвинтовим затискачем для забезпечення повної герметичності.
До уваги мандрівників, рибалок, мисливців за демократичною ціною пропонується продукція заводу Рашко Баба, на якому виготовляються справжні казани. Товари мають гарантію від виробника та сертифікати якості. Модель зроблена з харчового алюмінію високої якості, має три клапани для виходу пари, один з яких аварійний та ручки для зручності.
Переваги:
стійкість до будь-яких механічних пошкоджень та температурних коливань;
висока швидкість приготування будь-яких страв від гарнірів до напоїв;
невелика вага, легкий догляд.
ВАЖЛИВО!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНУ - 29 Л
РОБОЧИЙ ОБ'ЄМ - 26 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 35-40 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 11 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 580 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 29 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 260 мм. |
| Діаметр верх | 200-225 мм. |
| Діаметр центр | 395 мм. |
| Колір | Сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 8 200 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.

