Новинка

Ляган із Ріштанської кераміки буде чудовою прикрасою для гарної подачі на стіл.
🎨Малюнок створюється та розфарбовується вручну спеціальними безпечними фарбами, рецепт яких тримається у секреті.
Кожен виріб унікальний і такого ж не знайти.
🍖Ляган чудово підійде для гарної подачі плову або шашлику
✅матеріал: Риштанська глина
✅ Діаметр: 42 см
✅ручна робота
УВАГА!!!
Лягани виключно ручна робота майстра, малюнок може відрізнятись, так як є унікальним та єдиним
🎨Малюнок створюється та розфарбовується вручну спеціальними безпечними фарбами, рецепт яких тримається у секреті.
Кожен виріб унікальний і такого ж не знайти.
🍖Ляган чудово підійде для гарної подачі плову або шашлику
✅матеріал: Риштанська глина
✅ Діаметр: 42 см
✅ручна робота
УВАГА!!!
Лягани виключно ручна робота майстра, малюнок може відрізнятись, так як є унікальним та єдиним
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага тарілки | 500 г |
| Діаметр тарілки | 42 мм |
| Довжина тарілки | 42 мм |
| Кріплення на стіну | Да |
| Підставка | Немає |
| Стан | Нове |
| Техніка виконання | нанесення малюнка фарбами |
| Форма тарілки | кругла |
| Ширина тарілки | 42 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴

