Гриль-барбекю Brooklyn Small
Гриль-барбекю «Brooklyn» відрізняється чіткістю ліній та відмінним дизайном. Ці грилі продумані до найменшого гвинтика. Жаровня гриля має подвійну стінку, що забезпечує довшу та якіснішу віддачу температури, а ще захистить вас від опіків. Правильна форма кришки, шибер та отвори на дні забезпечують ефективну конвекцію повітря в жаровні.
Одночасно можна готувати на шампурах та на решітці гриль. Під шампури є спеціальні місця, щоб зручно було закривати кришку при їх використанні. Гарячі решітки можна знімати з’ємниками, які йдуть в комплекті. Решітки гриль та з’ємники виготовлені з харчової нержавіючої сталі, що значно продовжить термін експлуатації та буде більш безпечним для вас.
Особливість цієї лінійки це кількість простору, який можна використовувати. Бокові полиці можна встановлювати на 2 рівні. Шампури ви можете повісити на їх нижню частину. Дві нижні полиці дозволять розмістити решту необхідного під час приготування, а для лопаток, щипців та інших приборів збоку є планка-тримач. ЇЇ ви можете встановити на обох бокових стінках, так і на обох бокових поличках. Окремий плюс для шульги. Грилі покриті фарбою Thermodoor 600 ASS BBQ навіть від частого та тривалого використання зберігає гарний стан. З таким грилем ви точно отримаєте задоволення від процесу приготування.
Решітка гриль виготовлена з харчової нержавіючої сталі, яка найбільш витривала до корозії та абсолютно безпечна для здоров’я людини
Вага: 52 кг
Гарантія: 12 місяців
Місткість: 12 шампурів
Покриття: жаростійка емаль
Розміри (ДхШхВ): 1250х385х950 мм
Тип мангалу: стаціонарний
Товщина сталі: кришка, жаровня, стійки – 3 мм полиці – 1,5 мм
Комплектація: мангал, 2 полиці для інвентарю, 2 бокові полиці, зольник, решітка гриль з харчової нержавіючої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daddy Smoke |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52 кг |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 1250 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 11 600 ₴




