
Казан афганський комбінований 8 л Rashko Baba
3 300 ₴
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 0745314140256
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський комбінований 8 л Rashko Baba»
Шукаєте гарний, незвичайний посуд, який допоможе швидко готувати тверде чи заморожене м'ясо? Рекомендуємо звернути увагу на казан афганський 8 літрів комбінований RASHKO BABA Ltd, який чудово виглядає і відмінно впорається з поставленим завданням. Зробивши вибір на користь казана, ви отримаєте стародавнє кухонне начиння, зроблене методом лиття з високоякісного харчового алюмінію з надзвичайно міцною та продуманою до дрібниць конструкцією.
Казанок є вдосконаленою скороваркою зі стінками і дном 6-12 мм (у різних місцях), важкою кришкою з гвинтовим затиском і двома клапанами для виходу пари. Високий тиск і температура всередині виробу дозволяють не тільки скоротити час приготування, але й зберегти в інгредієнтах максимальну кількість корисних речовин.
Перед першим використанням:
- Залийте всередину близько двох літрів води та закип'ятіть. Спустіть пару, вилийте воду і протріть насухо;
- Влийте склянку олії та киньте дві дрібно нарізані головки цибулі, поставте на вогонь і обсмажуйте протягом 10 хвилин під кришкою. Потім покатайте по підлозі на ребрі з невеликим ухилом для змащення стін. Випустіть пару і злийте олію з цибулею. Протріть.
Надалі не рекомендується залишати приготовлені продукти у казані надовго. Після закінчення готування слід начисто мити виріб звичайним миючим засобом для посуду та м'якою серветкою. Абразивні порошки, що чистять, і предмети для догляду за казанком не підходять, оскільки дряпають гладку поверхню.
Робіть замовлення зараз або набирайте наш номер. Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 6 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 4 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 4-6 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 4 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 345 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 6 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 150 мм. |
| Діаметр верх | 150-176 мм. |
| Діаметр центр | 255 мм. |
| Колір | Коричнево-сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 2 880 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.







