
Казан афганський комбінований 10 л Rashko Baba
3 500 ₴
3 040 ₴
- В наявності
- Код: 0745314140263
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський комбінований 10 л Rashko Baba»
Готувати смачну та здорову їжу максимально швидко та з мінімальною участю у процесі допоможе казан афганський комбінований 10 літрів RASHKO BABA Ltd. Незважаючи на давню історію, цей посуд забезпечений необхідними пристроями для безпеки та легкості використання. Оптимальний рівень тиску в 1.5 атмосфери підтримується автоматичними клапанами для виходу пари (звичайним та аварійним), товстою кришкою з гвинтовим затискачем та кільцем ущільнювача.
На відміну від традиційних каструль та скороварок, на приготування їжі в казанку потрібно набагато менше газу, електрики або дров завдяки округлій формі стінок та матеріалу виготовлення – чистому харчовому алюмінію. Термофарба, якою покрита верхня частина виробу, без проблем витримує нагрівання до 850 градусів, а нижню відполіровану до дзеркального блиску частину дуже просто чистити і мити.
Всі, хто вже придбав казанок, відзначають такі його переваги:
- їжа виходить більш ароматною, соковитою та красивою за рахунок відсутності контакту з повітрям. У продуктах зберігаються усі мінерали, вітаміни, мікроелементи;
- приготування страв не вимагає додавання великої кількості олії, води, оцту, солі чи приправ;
- не потрібно знімати кришку для помішування – досить просто покатати казанок по столу або підлозі, трохи нахиливши його;
- скорочення часу приготування знижує витрати газу, електрики чи вугілля;
- в одному посуді можна смажити, тушкувати та варити продукти.
Зробіть замовлення у нашому магазині та купіть незамінного помічника для вашої кухні. Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 8 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 6 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 6-9 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 5 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 365 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 8 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 180 мм. |
| Діаметр верх | 170-190 мм. |
| Діаметр центр | 290 мм. |
| Колір | Коричнево-сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 3 040 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.










