
Казан афганський комбінований 15 л Rashko Baba
3 900 ₴
3 480 ₴
- В наявності
- Код: 0745314140287
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський комбінований 15 л Rashko Baba»
Одним із різновидів каструль-скороварок є казан афганський комбінований 15 літрів RASHKO BABA Ltd. Однак, на відміну від звичного всім нам кухонного начиння, казанок має товстіші стінки і дно (6-12 мм у різних місцях), посилену кришку з гвинтовим затиском і зроблений з легшого харчового алюмінію. Завдяки матеріалу виготовлення посуд можна брати із собою на природу для приготування смачних та корисних страв у похідних умовах: на вогні багаття або в гарячому вугіллі.
Округла форма нижньої частини казанка сприяє рівномірному нагріванню, для закипання інгредієнтів потрібно менше палива. Герметична кришка сприяє швидкому підняттю температури вище 100 градусів та створенню високого тиску в 1.5 атмосфери. Відполіровану до блиску нижню частину легко чистити та мити. Верхня частина виробу покрита особливою термофарбою.
Особливості та переваги казана полягають у:
- здатність звести до мінімуму час приготування – навіть найжорсткіші продукти розварюються приблизно за півгодини;
- збереження всіх поживних речовин, мінералів та вітамінів завдяки швидкому приготуванню під тиском;
- універсальності – один казанок втілює у собі скороварку, сковорідку та каструлю;
- міцності – метал не боїться падінь, ударів, будь-яких інших механічних ушкоджень;
- безпеки – при дотриманні правил експлуатації виріб не завдасть шкоди оточуючим.
У нашому інтернет-магазині зібрано оригінальну продукцію афганського заводу Рашка Баба за демократичними цінами. Вибирайте та замовляйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 10 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 8 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 10-14 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 5.5 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 390 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 200 мм. |
| Діаметр верх | 170-190 мм. |
| Діаметр центр | 320 мм. |
| Колір | Коричнево-сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 3 480 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.







