
Казан афганський комбінований 20 л Rashko Baba
4 400 ₴
3 700 ₴
- В наявності
- Код: 0745314140294
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський комбінований 20 л Rashko Baba»
Для того, щоб досхочу нагодувати компанію з 12-14 чоловік, ідеально підійде казан афганський комбінований 20 літрів RASHKO BABA LTD. вітаміни, інші життєво потрібні речовини.
Зовні казанок нагадує каструлю, але його принцип дії більше схожий на скороварку: посилені стінки і дно (6-12 мм), а також товста кришка з герметичним гвинтовим затиском призначені для приготування їжі під високим тиском (1.5 атм.). контакт продуктів із повітрям, що сприяє збереженню природного кольору овочів, а мінімальне додавання води дозволяє готувати їжу у власному соку.
Головними перевагами афганського казана заслужено вважаються:
- екологічна чистота – посуд виготовлений з харчового алюмінію і не містить жодних шкідливих домішок;
- привабливий зовнішній вигляд – полірована до дзеркального блиску нижня частина та покрита термофарбою верхня зроблять казанок прикрасою вашої кухні;
- економія часу – будь-яка страва, включаючи тверде м'ясо, приготується на 60% швидше, ніж у звичайній каструлі;
- універсальне використання – виріб можна використовувати на домашній плиті, мангалі або вогнищі;
- чотири в одному – один казанок здатний замінити собою скороварку, сковорідку, каструлю та класичний казан.
Запрошуємо придбати оригінальну продукцію афганського заводу Рашка Баба за доступною ціною та швидкою доставкою.
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 12 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 10 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 15-19 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 6 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 12 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 205 мм. |
| Діаметр верх | 170-190 мм. |
| Діаметр центр | 330 мм. |
| Колір | Коричнево-сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 3 700 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.







