Подарунок
-14%

Казан афганський чорний 20 л Rashko Baba
4 300 ₴
3 700 ₴
- В наявності
- Код: 0745314140201
+380 (67) 347-64-40
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 300 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський чорний 20 л Rashko Baba»
Незважаючи на аналогічний принцип дії та схожу конструкцію, казан афганський чорний 20 літрів RASHKO BABA Ltd багато в чому відрізняється від традиційних скороварок. Основні відмінності полягають у:
- багатофункціональності – посудом можна користуватися як сковорідкою, каструлею, казанком або скороваркою, комбінуючи різні процеси приготування їжі;
- універсальності застосування – виріб призначений для експлуатації на домашніх електричних, склокерамічних, газових плитах та відкритому вогні (вогнище, мангал, піч, вугілля) завдяки відсутності пластикових деталей. Щоб встановлювати казанок на індукційну панель, необхідно придбати спеціальний перехідник;
- матеріалі виготовлення – посуд виконаний способом лиття з високоякісного харчового алюмінію, відшліфований та пофарбований вручну;
- міцності та безпеці – товщина стінок у різних місцях коливається від 6 до 12 мм, що дозволяє нагнітати всередині тиск у 1.5 атмосфери та підтримувати температуру вище 120 градусів;
- простому догляді – термостійка фарба графітового кольору на зовнішній частині витримує температуру 170 градусів. Після закінчення процесу приготування просто вимийте посуд м'якою серветкою з рідким миючим засобом.
Приготовлені в такому казанку страви м'які, соковиті та запашні за рахунок відсутності контакту з повітрям. Під впливом високих температур та тиску у продуктах зберігається максимальна кількість корисних речовин.
Хочете дізнатися більше чи одразу купити? Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 14 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 12 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 15-19 ДОРОСЛИХ ОСІБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 6 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 445 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 214 мм. |
| Діаметр верх | 170-190 мм. |
| Діаметр центр | 315 мм. |
| Колір | Темно-сірий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.










