
Казан афганський чорний 50л Rashko Baba
8 200 ₴
7 000 ₴
- В наявності
- Код: 0745314155039
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський чорний 50л Rashko Baba»
Високий тиск в 1.5 атмосфери і температура вище 120 градусів, які утворюються всередині такого посуду як афганський казан чорний 50 літрів RASHKO BABA Ltd, сприяють максимально швидкому приготуванню інгредієнтів і зберігають від руйнування вітаміни, мінерали та інші поживні речовини. Міцні стінки та дно, товщина яких варіюється від 6 до 12 мм у різних місцях, а також масивна кришка з петлями, гвинтовим затискачем та двома клапанами для виходу пари призначені для створення оптимальних умов готування.
Незважаючи на солідні габарити, казанок важить всього 11 кг, що стало можливим завдяки використанню як матеріалу для виробництва харчового алюмінію. Фактичного об'єму 29 літрів вистачить, щоб нагодувати 35-40 осіб гостей. Шанувальникам здорової їжі такий посуд подобається тим, що:
- для приготування потрібна мінімальна кількість олії чи води – виділення великої кількості пари дозволяє готувати інгредієнти у власному соку;
- найжорсткіше м'ясо розварюється до м'якого стану буквально за півгодини, а овочі та крупи готуються ще швидше;
- продукти різної жорсткості готуються разом за один період часу – не потрібно відкривати казан, щоб щось додати, просто складіть все необхідне за рецептом, закрийте кришку та поставте його на вогонь домашньої плити або в багаття;
- висока температура (понад 100 градусів) вбиває майже всі шкідливі бактерії та віруси, а також знижує концентрацію смертельно небезпечних токсинів.
Наберіть наш номер, і ми розповімо вам про товари заводу Рашка Баба набагато більше. Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 29 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 27 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 35-40 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 11 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 580 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 29 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 260 мм. |
| Діаметр верх | 200-225 мм. |
| Діаметр центр | 395 мм. |
| Колір | Темно-сірий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 7 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.










