
Казан афганський напівполірований 80 л Rashko Baba
12 600 ₴
- В наявності
- Код: 0745314150014
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський напівполірований 80 л Rashko Baba»
Різновид класичної скороварки - казан афганський напівполірований 80 літрів RASHKO BABA Ltd відрізняється від неї тим, що має обтічну форму, ідеально рівне дно і повністю зроблений з металу, без пластикових деталей. Округла форма та відсутність пластику дозволяють рівномірно готувати продукти прямо на багатті, вугіллі або плиті. Внутрішнього обсягу вистачить, щоб нагодувати понад 50 дуже голодних людей.
Посуд зроблений способом лиття з високоякісного харчового алюмінію, пофарбований та відполірований вручну. Товщина посиленого дна та стінок варіюється від 6 мм до 12 мм у різних місцях. Конструкція товстої кришки включає в себе герметичний гвинтовий затискач, гумове кільце ущільнювача і два клапани для безпечного виходу пари: робочий і аварійний.
Основними перевагами моделі вважаються:
- здатність готувати страви при температурі 120 градусів та робочому тиску 1.5 атмосфери;
- можливість заощадити час кухаря за рахунок того, що інгредієнти складаються у казанок разом та готуються одночасно;
- мобільність завдяки невеликій вазі, простий догляд у процесі експлуатації;
- зниження витрат на електроенергію, газ чи інше паливо – у герметично закритому просторі рідина закипає набагато швидше;
- швидка окупність – тепер ви зможете пропонувати гостям ароматні, соковиті, смачні страви з максимально високим вмістом корисних речовин, вітамінів та мінералів.
Ми гарантуємо швидку обробку замовлення, оперативне та дбайливе відправлення. Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 41,7 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 38,9 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 40-50 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 13 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 640 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 42 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 290 мм. |
| Діаметр верх | 200-225 мм. |
| Діаметр центр | 450 мм. |
| Колір | Сріблясто-коричневий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 12 600 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.




