
Казан афганський напівполірований 15 л Rashko Baba
3 900 ₴
- В наявності
- Код: 0745314150041
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський напівполірований 15 л Rashko Baba»
Незважаючи на аналогічний принцип дії, казан афганський напівполірований 15 літрів RASHKO BABA Ltd суттєво відрізняється від традиційних скороварок насамперед обтічної формою. Крім того, стінки та дно посуду набагато товщі: від 6 до 12 мм у різних місцях. Масивна кришка виробу оснащена гвинтовим затискачем, кільцем ущільнювача і двома клапанами для безпечного виходу пари (аварійним і звичайним). Міцна та масивна конструкція дозволяє казану витримувати робочий тиск у 1.5 атмосфери та температуру більше 100 градусів.
Матеріалом виготовлення посуду служить високоякісний харчовий алюміній, який вручну полірують до блиску в нижній частині та фарбують термофарбою у верхній. Козанок підходить для експлуатації на відкритому вогні багаття, вугіллі мангалу або домашньої плити (газова, електрична, склокерамічна варильна поверхня).
Завдяки високому тиску, температурі та відсутності контакту з повітрям, страви виходять максимально соковитими, ароматними, смачними та корисними. Основні переваги:
- багатофункціональність – не потрібно бруднити купу посуду, використовуйте казанок замість сковорідки, каструлі чи скороварки;
- економія часу – під тиском найжорсткіше м'ясо стане м'яким приблизно за півгодини;
- економія ресурсів – посуд зроблений таким чином, що для закипання рідини потрібно набагато менше часу та палива;
- мобільність – алюміній легкий метал, тому ви легко зможете переносити виріб з місця на місце;
- користь здоров'ю – у продуктах зберігається максимальну кількість корисних речовин.
Тільки у нас оптимальні ціни та швидке відправлення. Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 11,5 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 9,5 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 10-14 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 5.5 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 415 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 11.5 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 207 мм. |
| Діаметр верх | 170-190 мм. |
| Діаметр центр | 300 мм. |
| Колір | Сріблясто-коричневий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 3 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.




