
Казан афганський напівполірований 8 л Rashko Baba
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 0745314150043
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський напівполірований 8 л Rashko Baba»
Цінуєте смачну та здорову їжу і хочете мати під рукою відповідний посуд для її приготування? Зверніть увагу на казан афганський напівполірований 8 літрів RASHKO BABA Ltd - його об'єму вистачить, щоб від пуза нагодувати компанію з 8-10 осіб. Виріб є звичною нам скороваркою, але з посиленими до 6-12 мм у різних місцях стінками і дном, а також товстою кришкою з двома клапанами і гвинтовим затискачем. Матеріалом виготовлення казанка послужив високоякісний харчовий алюміній.
На відміну від важкого чавуну, алюмінієвий посуд легкий, його можна брати із собою на природу або користуватися в домашніх умовах (підходить для склокерамічної, електричної або газової плити, мангалу, багаття). Міцна конструкція та герметична кришка дозволяють нагнітати та підтримувати всередині виробу тиск у 1.5 атмосфери та високу температуру.
Основними перевагами використання є:
- комфорт – усі інгредієнти закладаються одночасно та готуються разом;
- універсальність та багатофункціональність – один казанок замінює собою кілька предметів: скороварку, каструлю, сковорідку;
- економія часу – знадобиться всього близько півгодини, щоб найжорсткіше м'ясо стало м'яким та ніжним;
- міцність – товсті стінки не бояться механічних пошкоджень;
- користь для здоров'я – без доступу повітря та під впливом високого тиску у продуктах зберігаються вітаміни, мінерали, колір, аромат та смак.
Скористайтеся вигідною пропозицією нашого магазину та купіть оригінальний афганський посуд недорого. Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 6,5 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 4,5 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 4-6 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 4 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 360 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 6 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 170 мм. |
| Діаметр верх | 155-170 мм. |
| Діаметр центр | 235 мм. |
| Колір | Сріблясто-коричневий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 3 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.




