
Казан афганський напівполірований 5 л Rashko Baba
2 900 ₴
- В наявності
- Код: 0745314150044
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський напівполірований 5 л Rashko Baba»
У всьому світі знайдеться мало кухонного приладдя, яке було б настільки естетичним і красивим, як казан афганський напівполірований 5 літрів RASHKO BABA Ltd. Однак це не просто прикраса інтер'єру. Крім привабливого зовнішнього вигляду посуд має відмінну функціональність: у казані можна приготувати будь-яку страву крім десертів максимально швидко і без особливих зусиль.
Завдяки наявності товстої кришки з гвинтовим затискачем та двома клапанами (для виходу пари та аварійного), а також посиленої нижньої частини (у різних місцях від 6 до 12 мм) виріб витримує тиск у 1.5 атмосфери та температуру більше 100 градусів. Приготована під високим тиском їжа зберігає всі корисні властивості, а також натуральний колір, смак та аромат.
Зроблений із чистого харчового алюмінію казанок за потреби замінить вам:
- каструлю – готуйте будь-які перші страви, не накриваючи кришкою;
- сковорідку – налийте на дно трохи олії та виконайте обсмажування інгредієнтів;
- скороварку – накрийте кришкою посуд, не затискаючи гвинт до упору;
- казанок – підвісьте його над багаттям, встановіть на домашню плиту або вугілля та приготуйте, наприклад, кашу.
Сміливо комбінуйте способи експлуатації – результат завжди буде чудовим. Оригінальна продукція заводу Рашко Баба відрізняється міцністю, надійністю та безпекою, не боїться падінь та ударів і при мінімальному догляді прослужить вам багато років.
З питань придбання зв'язуйтеся з нашими співробітниками або натискайте «Купити». Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 4,7 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 4 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 2-4 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 3 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 335 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 3 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 170 мм. |
| Діаметр верх | 140-160 мм. |
| Діаметр центр | 225 мм. |
| Колір | Сріблясто-коричневий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 2 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.




