
Казан афганський комбінований 12 л Rashko Baba
3 750 ₴
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 0745314140270
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський комбінований 12 л Rashko Baba»
На багатті, мангалі або домашній плиті казан афганський комбінований 12 літрів RASHKO BABA Ltd приготує для вашої родини та друзів надзвичайно смачні, соковиті, ароматні та корисні страви. Висока температура (більше 100 градусів) та тиск (1.5 атмосфери) значно скорочують час готування, ніж зберігають усі корисні властивості інгредієнтів. Завдяки герметичній кришці можна обійтися без додавання води та олії або додати їх мінімальну кількість, що зробить страву не тільки смачною, а й здоровою.
Основними перевагами оригінальної продукції афганського виробника є:
- універсальне використання – посуд 4 в одному: сковорідка, казанок, каструля, скороварка;
- висока швидкість – до м'якого стану найжорсткіше м'ясо розварюється всього за півгодини;
- збереження кольору, аромату, вітамінів та мінералів у продуктах за рахунок відсутності контакту з повітрям;
- багатоцільове призначення – підходить для приготування будь-яких страв від супів до напоїв та десертів;
- надійність і міцність – казан має оригінальну, міцну конструкцію, має клапани для виходу пари та гвинтовий затискач на кришці. Не боїться механічних ушкоджень. Мало важить.
Виробник забороняє залишати виріб на високому вогні без нагляду. Крім того, для правильної роботи клапанів не варто заповнювати весь внутрішній об'єм продуктами – третина казанка має залишатися вільною. Перед тим, як відкрити кришку обов'язково натисніть тиск, відкривши клапан.
Натискайте на кнопку «Купити» або дзвоніть!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 9 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 7 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 7-10 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 5.5 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 400 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 9 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 190 мм. |
| Діаметр верх | 165-190 мм. |
| Діаметр центр | 320 мм. |
| Колір | Коричнево-сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 3 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.







