
Казан афганський напівполірований 12 л Rashko Baba
3 750 ₴
- В наявності
- Код: 0745314150057
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Казан афганський напівполірований 12 л Rashko Baba»
Мати у своєму постійному розпорядженні казан афганський напівполірований 12 літрів RASHKO BABA Ltd означає будь-якої миті нагодувати гостей або родину соковитою, м'якою та ароматною стравою. Національний посуд гірського Афганістану славиться тим, що розварює до м'якого стану найжорсткіше м'ясо за півгодини, витрачаючи для цього мінімум енергії. Такий ефект досягається за рахунок посилених стінок і дна (6-12 мм у різних місцях), наявності товстої кришки з герметичним гвинтовим затискачем.
Матеріалом виготовлення послужив чистий харчовий алюміній високої якості, який швидко нагрівається та добре проводить тепло. Округла форма виробу сприяє рівномірному розподілу тепла. Потрібно зовсім небагато часу для того, щоб усередині казана піднялася температура вище 100 градусів та утворився високий, близько 1.5 атмосфери, тиск. У таких умовах:
- їжа готується максимально швидко;
- зберігається натуральний колір та смак інгредієнтів;
- усі мікроелементи, вітаміни та корисні речовини не руйнуються;
- потрібна мінімальна кількість води та олії.
Користуючись винаходом афганських майстрів, ви зможете приготувати будь-які страви східної кухні або звичні нам борщ, кашу, жарку. Головне: не залишати його на сильному вогні без нагляду та не заповнювати продуктами доверху, залишаючи третину внутрішнього обсягу вільним.
Для оформлення замовлення натисніть кнопку «Купити» або зв'яжіться зі співробітником магазину. Телефонуйте!
ВАЖЛИВО!!!
ФАКТИЧНИЙ ОБ'ЄМ КАЗАНА - 10,5 Л
РЕКОМЕНДОВАНЕ ЗАВАНТАЖЕННЯ ПРИ ПРИГОТУВАННІ - 8,5 Л
ПІДІЙДЕ ДЛЯ КОМПАНІЇ 7-10 ДОРОСЛИХ ОСІБ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 5.5 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 410 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 9.5 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 205 мм. |
| Діаметр верх | 165-190 мм. |
| Діаметр центр | 280 мм. |
| Колір | Сріблясто-коричневий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 3 750 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.




