Підходить для плова, будь-яких других страв, фруктів і як декор інтер'єру.
Посуд із національним розписом стане чудовим подарунком для поціновувачів високорідного посуду.
Візерунки можуть відрізнятися один від одного.
Риштан — місто на сході Узбекістана, одне з найдавніших у Ферганській долині. З давніх-давен Ріштан славиться своїм керамічним мистецтвом виготовлення кольорової кераміки. Червону глину для виробу добувають у самому місті. Майстри стверджують, що їхня глина така високої якості, що навіть не потребує попереднього оброблення. Доповніть колекцію кухонних аксесуарів пряними східними нотами.
🍖Ляган чудово підійде для гарної подачі плову або шашлику
✅матеріал: Риштанська глина
✅ Діаметр: 38 см
✅ручна робота
УВАГА!!!
Ляган виключно ручна робота майстра, малюнок може відрізнятися, оскільки є унікальним та єдиним.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Підставка | Немає |
| Форма тарілки | кругла |
| Діаметр тарілки | 38 мм |
| Довжина тарілки | 38 мм |
| Ширина тарілки | 38 мм |
| Вага тарілки | 500 г |
| Техніка виконання | нанесення малюнка фарбами |
| Кріплення на стіну | Да |
| Тип товару | Тарілка |
- Ціна: 800 ₴






