Ляган із Ріштанської кераміки буде чудовою прикрасою для гарної подачі на стіл.
🎨Малюнок створюється та розфарбовується вручну спеціальними безпечними фарбами, рецепт яких тримається в секреті.
Кожен виріб унікальний і такого ж не знайти.
🍖Ляган чудово підійде для гарної подачі плову або шашлику
✅матеріал: Риштанська глина
✅ Діаметр: 34 см
✅ручна робота
УВАГА!!!
Ляган виключно ручна робота майстра, малюнок може відрізнятися, оскільки є унікальним та єдиним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Матеріал | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Підставка | Немає |
| Форма тарілки | кругла |
| Діаметр тарілки | 34 мм |
| Довжина тарілки | 34 мм |
| Ширина тарілки | 34 мм |
| Вага тарілки | 500 г |
| Техніка виконання | нанесення малюнка фарбами |
| Кріплення на стіну | Да |
| Тип товару | Тарілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






