Посуд Qora galam – це поєднання вишуканості та практичності. Ручний розпис кора колах переважно яскравих кольорів. В орнаменті присутні сині та білі тони, зустрічаються жовті, червоні та блакитні відтінки. Часто на посуді зображено національні малюнки, що символізують народну культуру.
✅матеріал: Риштанська глина
✅ Діаметр: 12 см
✅ручна робота
УВАГА!!!
Ляган виключно ручна робота майстра, малюнок може відрізнятися, оскільки є унікальним та єдиним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Білий |
| Вага тарілки | 500 г |
| Діаметр тарілки | 12 мм |
| Довжина тарілки | 12 мм |
| Кріплення на стіну | Да |
| Підставка | Немає |
| Стан | Нове |
| Техніка виконання | нанесення малюнка фарбами |
| Ширина тарілки | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴








