Мангал-барбекю на 12 шампурів Daddy Smoke
Смачна вечеря приготована на мангалі чи грилі – все це ви можете зробити за допомогою одного пристрою. Засипавши тріску на розжарене вугілля ви отримаєте ще і можливість підкоптити продукти. Невеликі габаритні розміри та містка решітка гриль дозволять нагодувати велику компанію. Полиця буде зручним доповненням для розміщення дров, вугілля та кухонних девайсів
Тип мангала: стаціонарний
Місткість: 12 шампурів
Матеріал: сталь
Товщина стінок: 3 мм
Покриття: жаростійка емаль
Комплектація: мангал, бокові полиці - 2 шт, зольник, решітка гриль - 1шт, кришка, полиця для інвентарю, колеса - 2 шт
Габаритні разміри (ДхШхВ): 1240х350х995 мм
Вага: 34 кг
Гарантія: 12 місяців
Габаритні разміри (ДхШхВ): 1040х415х890 мм
Вага: 30 кг
Гарантія: 12 місяців
Смачна вечеря приготована на мангалі чи грилі – все це ви можете зробити за допомогою одного пристрою. Засипавши тріску на розжарене вугілля ви отримаєте ще і можливість підкоптити продукти. Невеликі габаритні розміри та містка решітка гриль дозволять нагодувати велику компанію. Полиця буде зручним доповненням для розміщення дров, вугілля та кухонних девайсів
Тип мангала: стаціонарний
Місткість: 12 шампурів
Матеріал: сталь
Товщина стінок: 3 мм
Покриття: жаростійка емаль
Комплектація: мангал, бокові полиці - 2 шт, зольник, решітка гриль - 1шт, кришка, полиця для інвентарю, колеса - 2 шт
Габаритні разміри (ДхШхВ): 1240х350х995 мм
Вага: 34 кг
Гарантія: 12 місяців
Габаритні разміри (ДхШхВ): 1040х415х890 мм
Вага: 30 кг
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daddy Smoke |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Цілісна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 34 кг |
| Висота | 995 мм |
| Довжина | 1240 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 750 ₴








