Мангал стаціонарний на 12 шампурів Daddy Smoke
Незалежно від того ви досвідчений кулінар чи початківець страви приготовані на мангалі залишать задоволеними всіх друзів та близьких. Розміри жаровні дозволять приготувати м’ясо, овочі та улюблену їжу на велику компанію. Модель поєднує в собі найважливіші деталі: надійну конструкцію, стильний дизайн та зручний функціонал.
Тип мангала: стаціонарний
Місткість: 12 шампурів
Матеріал: сталь
Товщина стінок: 3 мм
Покриття: жаростійка емаль
Комплектація: мангал, полиця для інвентарю, бокові полиці - 2 шт,
зольник, крючок - 1 шт, колеса - 2 шт
Габаритні розміри (ДхШхВ): 1240х350х895 мм
Вага: 32 кг
Гарантія: 12 місяців
Незалежно від того ви досвідчений кулінар чи початківець страви приготовані на мангалі залишать задоволеними всіх друзів та близьких. Розміри жаровні дозволять приготувати м’ясо, овочі та улюблену їжу на велику компанію. Модель поєднує в собі найважливіші деталі: надійну конструкцію, стильний дизайн та зручний функціонал.
Тип мангала: стаціонарний
Місткість: 12 шампурів
Матеріал: сталь
Товщина стінок: 3 мм
Покриття: жаростійка емаль
Комплектація: мангал, полиця для інвентарю, бокові полиці - 2 шт,
зольник, крючок - 1 шт, колеса - 2 шт
Габаритні розміри (ДхШхВ): 1240х350х895 мм
Вага: 32 кг
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daddy Smoke |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 895 мм |
| Довжина | 1240 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 400 ₴





