Круглий гриль Florida Small Daddy Smoke
Такий гриль стане чудовим рішенням для виїзду на природу невеликою компанією. За допомогою розбірної конструкції ви з легкістю зможете покласти його в багажник авто, він не займе багато місця, та приготує улюблені смаколики до пінного. З таким грилем в подорожі вам не доведеться мудрувати, як посмажити.
Тип мангала: стаціонарний
Матеріал: сталь
Товщина стінок: 3 мм
Покриття: жаростійка емаль
Комплектація: мангал, решітка гриль, чохол
Габаритні розміри (RхВ):405х585 мм
Вага: 9 кг
Гарантія: 12 місяців
Такий гриль стане чудовим рішенням для виїзду на природу невеликою компанією. За допомогою розбірної конструкції ви з легкістю зможете покласти його в багажник авто, він не займе багато місця, та приготує улюблені смаколики до пінного. З таким грилем в подорожі вам не доведеться мудрувати, як посмажити.
Тип мангала: стаціонарний
Матеріал: сталь
Товщина стінок: 3 мм
Покриття: жаростійка емаль
Комплектація: мангал, решітка гриль, чохол
Габаритні розміри (RхВ):405х585 мм
Вага: 9 кг
Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daddy Smoke |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 405 мм |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 582 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Упаковка | Чохол |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 360 ₴




