
Афганський Казан NN Rashko Baba 20л. S
4 400 ₴
4 300 ₴
- В наявності
- Код: 0745314150303
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Афганський Казан NN Rashko Baba 20л. S»
Універсальний та багатоцільовий афганський казан 20 літрів RASHKO BABA Ltd дозволить з легкістю нагодувати смачними, а головне корисними стравами невелику компанію гостей удома, на дачі або у поході. Посуд являє собою зроблену з чистого харчового алюмінію скороварку з кришкою, що герметично закривається, яка дозволяє буквально за 20 хвилин довести до м'якого стану жорстке м'ясо дичини. Не менш швидко в такому казанку готуються і звичні нам баранина, яловичина, свинина, птах, овочі та крупи.
Завдяки товстим стінкам і дну (6-12 мм) усередині посуду створюється високий тиск (1.5 атм.) і температура, що сприяє прискоренню процесу приготування їжі. Користуватися казаном можна, розташувавши його на вугіллі, плиті або відкритому вогні багаття. Щоб уникнути появи опіків, пам'ятайте про запобіжні заходи:
- Забороняється заповнювати казан догори. Приблизно третину внутрішнього об'єму потрібно залишити порожнім, щоб рідина чи шматочки продуктів не перекривали клапани для виходу пари;
- не забудьте зменшити вогонь після закипання. Не залишайте казан на сильному вогні без нагляду;
- стежте за кількістю пари, яка має виходити помірно. При збільшенні виходу пари негайно зніміть казан з вогню і дайте йому охолонути;
- не закручуйте кришку до упору, досить просто її трохи притиснути;
- перш ніж відкрити казан, дайте йому кілька хвилин охолонути.
Бронюйте надійний і міцний афганський казан вже зараз і користуйтеся ним як сковорідкою, каструлею, казанком або скороваркою. Тільки у нас найширший асортимент та демократичні ціни. Телефонуйте!
Відео про афганський казан:
СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:
- Як каструлю, без кришки, змішавши продукти з водою і поставити на вогонь або плиту;
- Як сковороду для жарки і гасіння, налити олію на дно після розігріву, з кришкою або без, на відкритому вогні або плиті;
- Як скороварку із щільно закрученою кришкою на вогні чи плиті;
- Як казан з кришкою або без, на вогні, вугіллі або плиті.
Нагороди:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 6 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 445 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 14 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 214 мм. |
| Діаметр верх | 170-190 мм. |
| Діаметр центр | 315 мм. |
| Колір | Сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 4 300 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.

