Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Афганський Казан NN Rashko Baba 80л.»
Основною відмінністю та одночасно перевагою, якою афганський казан RASHKO BABA Ltd 80 літрів виділяється з широкого ряду кухонного начиння є наявність товстої та масивної кришки з гвинтовим затискачем та петлями. Саме вона перетворює каструлю на скороварку, дозволяючи максимально швидко готувати найрізноманітніші страви. Посуд виготовлений методом лиття з високоякісного чистого харчового алюмінію за давніми технологіями і досі полірується вручну. Від інших скороварок такий казанок відрізняється посиленими дном і стінками (товщина 6-12 мм у різних місцях), які допомагають витримувати температуру вище 100 градусів і тиск 1.5 атмосфери.
Крім звичайного клапана для виходу пари, вся продукція заводу Рашко Баба обладнана другим, аварійним клапаном, який убереже оточуючих від вибуху. Вироби з нашого магазину:
- універсальні – підходять для експлуатації у різних умовах;
- міцні та надійні – при легкості металу, товстий алюміній не миться і не згинається, не боїться падінь та ударів;
- гарантують високу швидкість приготування – найжорсткіше м'ясо розварюється буквально за півгодини;
- підходять для приготування найрізноманітніших страв східної чи будь-якої іншої кухні.
Після кожного застосування казанок миють м'якою губкою або серветкою із звичайним засобом для посуду. Користуватись порошками для чищення забороняється.
Зробіть меню свого кафе чи ресторану різноманітним, замовивши на нашому сайті казан великого обсягу за демократичною ціною. Залишилися питання – дзвоніть!
Відео про афганський казан:
СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ:
- Як каструлю, без кришки, змішавши продукти з водою і поставити на вогонь або плиту;
- Як сковороду для жарки і гасіння, налити олію на дно після розігріву, з кришкою або без, на відкритому вогні або плиті;
- Як скороварку із щільно закрученою кришкою на вогні чи плиті;
- Як казан з кришкою або без, на вогні, вугіллі або плиті.
Нагороди:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rashko Baba |
| Країна виробник | Афганістан |
| Вага | 13 кг |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 640 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Об`єм | 42 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Електрична, Газова, Склокерамічна |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр низ: | 290 мм. |
| Діаметр верх | 200-225 мм. |
| Діаметр центр | 450 мм. |
| Колір | Сріблястий |
| Товщина стінок | 6-12 мм. |
| Робочий тиск | 1.5 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
- Ціна: 12 900 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка, інструкція, гарантійний талон.


