-20%

Афганській казан Комбінований "ММ" 15л Misgaran
5 800 ₴
4 640 ₴
- В наявності
- Код: 0745314140010
+380 (67) 347-64-40
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Афганській казан Комбінований "ММ" 15л Misgaran
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Misgaran |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 15 л |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 12 мм |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Афганістан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
| Тип плити | Склокерамічна, Газова, Електрична |
| Користувацькі характеристики | |
| Товщина стінок | 8-12 мм |
| Колір | Коричнево-сріблястий |
| Робочий тиск | 1.5-2.0 атм. |
| Робоча °t | 120 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 640 ₴








